Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

LENOVO DCG ThinkSystem SR530 Intel Xeon Silver 4208 8C 2.1GHz 85W 32GB 2Rx4 O/B 750W XCC Enterprise Tooless Rails

Forsiden / LENOVO DCG ThinkSystem SR530 Intel Xeon Silver 4208 8C 2.1GHz 85W 32GB 2Rx4 O/B 750W XCC Enterprise Tooless Rails
LENOVO DCG ThinkSystem SR530 Intel Xeon Silver 4208 8C 2.1GHz 85W 32GB 2Rx4 O/B 750W XCC Enterprise Tooless Rails (7X08A0AZEA)

LENOVO DCG ThinkSystem SR530 Intel Xeon Silver 4208 8C 2.1GHz 85W 32GB 2Rx4 O/B 750W XCC Enterprise Tooless Rails

Varenr.:
7X08A0AZEA
EAN:
889488579778
  • Type Rack (1U)
  • Prosessor 4208
  • Antall installerte prosessorer 1
  • Overflødig PSU Ja
25 955,-
20 764,- ekskl. mva
Hovedlager Bestillingsvare Butikk Sarpsborg Bestillingsvare Butikk Sørlandssenteret Bestillingsvare Butikk Kvadraturen Bestillingsvare Leverandør Forventet leveringsdato 05.07.2021
Beskrivelse

Lenovo ThinkSystem SR530. Prosessorfamilie: Intel® Xeon® Silver, Prosessorfrekvens: 2,1 GHz, Prosessormodell: 4208. Internminne: 16 GB, Internminnetype: DDR4-SDRAM, Minnefordeling: 1 x 16 GB. Ethernet/bredbåndsforbindelse, Kablingsteknologi: 10/100/1000Base-T(X). Krav til strømforsyning: 750 W, Redundant strømforsyning. Chassis-type: Rack (1U)

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.

Tilbehør

Vis alle
IBM IBM 3m IBM Passive DAC SFP+Cable
IBM 3m IBM Passive DAC SFP+Cable
9 599,-
7 679,20  ekskl. mva
LENOVO LENOVO EBG 3m LC-LC OM3 MMF Cable
LENOVO EBG 3m LC-LC OM3 MMF Cable
365,-
292,-  ekskl. mva
LENOVO LENOVO EBG 5m LC-LC OM3 MMF Cable
LENOVO EBG 5m LC-LC OM3 MMF Cable
383,-
306,40  ekskl. mva
LENOVO LENOVO EBG 10m LC-LC OM3 MMF Cable
LENOVO EBG 10m LC-LC OM3 MMF Cable
451,-
360,80  ekskl. mva
IBM IBM 1m Passive DAC SFP Cab
IBM 1m Passive DAC SFP Cab
1 095,-
876,-  ekskl. mva
LENOVO LENOVO 3m Passive 25G SFP28 DAC Cable
LENOVO 3m Passive 25G SFP28 DAC Cable
913,-
730,40  ekskl. mva
LENOVO LENOVO EBG 1m LC-LC OM3 MMF Cable
LENOVO EBG 1m LC-LC OM3 MMF Cable
338,-
270,40  ekskl. mva
LENOVO LENOVO ThinkSystem SR530 FAN Option Kit
LENOVO ThinkSystem SR530 FAN Option Kit
697,-
557,60  ekskl. mva
LENOVO LENOVO ThinkSystem 1U CMA Upgrade Kit for Toolless Slide Rail
LENOVO ThinkSystem 1U CMA Upgrade Kit for Toolless Slide Rail
8 980,-
7 184,-  ekskl. mva
LENOVO LENOVO 2.8m, 13A/ 100-250V,  C13 to C14 Jumper Cord
LENOVO 2.8m, 13A/100-250V, C13 to C14 Jumper Cord
799,-
639,20  ekskl. mva
LENOVO LENOVO DCG ThinkSystem XClarity Controller Standard to Advanced Upgrade
LENOVO DCG ThinkSystem XClarity Controller Standard to Advanced Upgrade
751,-
600,80  ekskl. mva
LENOVO LENOVO DCG TopSeller ThinkSystem XClarity Controller Advanced to Enterprise Upgrade
LENOVO DCG TopSeller ThinkSystem XClarity Controller Advanced to Enterprise Upgrade
756,-
604,80  ekskl. mva
LENOVO LENOVO ThinkSystem M.2 with Mirroring Enablement Kit
LENOVO ThinkSystem M.2 with Mirroring Enablement Kit
1 354,-
1 083,20  ekskl. mva
LENOVO LENOVO Toolless Slide Rail Kit with 1U CMA
LENOVO Toolless Slide Rail Kit with 1U CMA
2 728,-
2 182,40  ekskl. mva
LENOVO LENOVO ThinkSystem SR530/ SR630 2.5 SATA/SAS 8-Bay Backplane Kit
LENOVO ThinkSystem SR530/SR630 2.5 SATA/SAS 8-Bay Backplane Kit
2 270,-
1 816,-  ekskl. mva
LENOVO LENOVO DCG ThinkSystem Toolless Slide Rail
LENOVO DCG ThinkSystem Toolless Slide Rail
1 659,-
1 327,20  ekskl. mva
LENOVO LENOVO DCG ThinkSystem External USB DVD-RW Optical Disk Drive
LENOVO DCG ThinkSystem External USB DVD-RW Optical Disk Drive
1 142,-
913,60  ekskl. mva
LENOVO LENOVO 2.8m, 10A/ 100-250V,  C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
LENOVO 2.8m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
401,-
320,80  ekskl. mva
LENOVO LENOVO ThinkSystem RAID 530-8i PCIe 12Gb Adapter
LENOVO ThinkSystem RAID 530-8i PCIe 12Gb Adapter
23 030,-
18 424,-  ekskl. mva
LENOVO LENOVO ThinkSystem RAID 930-8i 2GB Flash PCIe 12Gb Adapter
LENOVO ThinkSystem RAID 930-8i 2GB Flash PCIe 12Gb Adapter
9 744,-
7 795,20  ekskl. mva