Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

LINKSYS BY CISCO TRANSCEIVER MODUL 1000BASE-LX SFP IN CPNT

Forsiden / LINKSYS BY CISCO TRANSCEIVER MODUL 1000BASE-LX SFP IN CPNT
LINKSYS BY CISCO TRANSCEIVER MODUL 1000BASE-LX SFP                  IN CPNT (LACGLX)

LINKSYS BY CISCO TRANSCEIVER MODUL 1000BASE-LX SFP IN CPNT

Varenr.:
LACGLX
EAN:
0745883669592
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
1 913,-
1 530,40 ekskl. mva
Hovedlager Bestillingsvare Butikk Sarpsborg Bestillingsvare Butikk Sørlandssenteret Bestillingsvare Butikk Kvadraturen Bestillingsvare Leverandør Forventet leveringsdato 31.05.2021
Beskrivelse

LINKSYS LACGLX 1000BASE-LX SFP Transceiver for Business


Extend Ethernet range without sacrificing performance or reliability.


Features:
  • 1 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity
  • Easy Setup and Plug-and-Play
  • Hot Swappable
  • 5-Year Warranty

Specifications:

  • Voltage:
    3.3V
  • Operating Temperature:
    0°C ~ +70°C
  • Key Features:
    1000base-LX: 1 Gbps, up to 10 km, for SMF optical fiber
  • Transmitter:
    FP Laser
  • Wavelength:
    1310 nm
  • Optical Power (dBm):
    -9 ~ -3
  • Receiver:
    PIN-TIA
  • Sensitivity (dBm):
    < -21
  • Distance:
    10 km

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.