Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

STARTECH MSA COMPLIANT 40GBASE-SR4 QSFP+ 40G QSFP+ MODULE MPO MM 150M ACCS

Forsiden STARTECH MSA COMPLIANT 40GBASE-SR4 QSFP+ 40G QSFP+ MODULE MPO MM 150M ACCS
STARTECH MSA COMPLIANT 40GBASE-SR4 QSFP+ 40G QSFP+ MODULE MPO MM 150M ACCS (QSFP40SR4ST)
STARTECH MSA COMPLIANT 40GBASE-SR4 QSFP+ 40G QSFP+ MODULE MPO MM 150M ACCS (QSFP40SR4ST)
STARTECH MSA COMPLIANT 40GBASE-SR4 QSFP+ 40G QSFP+ MODULE MPO MM 150M ACCS (QSFP40SR4ST)
STARTECH MSA COMPLIANT 40GBASE-SR4 QSFP+ 40G QSFP+ MODULE MPO MM 150M ACCS (QSFP40SR4ST)
STARTECH MSA COMPLIANT 40GBASE-SR4 QSFP+ 40G QSFP+ MODULE MPO MM 150M ACCS (QSFP40SR4ST)
STARTECH MSA COMPLIANT 40GBASE-SR4 QSFP+ 40G QSFP+ MODULE MPO MM 150M ACCS (QSFP40SR4ST)

STARTECH MSA COMPLIANT 40GBASE-SR4 QSFP+ 40G QSFP+ MODULE MPO MM 150M ACCS

Varenr.:
QSFP40SR4ST
EAN:
0065030873567
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
6 920,-
5 536,- ekskl. mva
Hovedlager Bestillingsvare Butikk Sarpsborg Bestillingsvare Butikk Sørlandssenteret Bestillingsvare Butikk Kristiansand Bestillingsvare Leverandør Bestillingsvare
Beskrivelse

StarTech.com QSFP40SR4ST. SFP-transceivertype: Fiber optisk, Maksimal dataoverføringshastighet: 40000 Mbit/s, Type grensesnitt: QSFP+. Produktfarge: Sølv, Kroppsmateriale: Aluminium, Gjennomsnittstid mellom feil (MTBF): 1489426 timer. Strømforbruk (vanlig bruk): 0,7 W. Bredde: 18,4 mm, Dybde: 72 mm, Høyde: 13 mm. Antall medfølgende produkter: 1 stykker, Pakkebredde: 90 mm, Pakkedybde: 120 mm

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.