Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

TP-LINK NETWORK MC210CS GIGABIT ETHERNET MEDIA CONVERTER 1000M 15KM RETAIL

Forsiden TP-LINK NETWORK MC210CS GIGABIT ETHERNET MEDIA CONVERTER 1000M 15KM RETAIL
TP-LINK NETWORK MC210CS GIGABIT ETHERNET MEDIA CONVERTER 1000M 15KM RETAIL (MC210CS)

TP-LINK NETWORK MC210CS GIGABIT ETHERNET MEDIA CONVERTER 1000M 15KM RETAIL

Varenr.:
MC210CS
EAN:
0168141488559
  • Produkt Mediekonverterere
665,-
532,- ekskl. mva
Hovedlager Bestillingsvare Butikk Sarpsborg Bestillingsvare Butikk Sørlandssenteret Bestillingsvare Butikk Kristiansand Bestillingsvare Leverandør På lager 10+
Beskrivelse

Gigabit Ethernet Media Converter

The MC210CS is a media converter designed to convert 1000BASE-FX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-FX standards, the MC210CS is designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC210CS supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 1310nm on both transmitting and receiving data.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINKЎЇs 19ЎЇ system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC210CS will transmit at extended fiber optic distances utilizing single-mode fiber up to 15 kilometers.

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.